• pl

Pogoda z Nami będzie lepsza!

Praktyki studenckie

Zapraszamy do odbycia praktyk studenckich!

Jeśli jesteś studentem i szukasz interesujących praktyk, mamy dla Ciebie idealną propozycję – odbycie bezpłatnych praktyk studenckich w Biurze Prognoz AURA.

Zakres obowiązków:
współpraca przy tworzeniu i rozwijaniu serwisów internetowych pogody.pl i pogody.tv;
współpraca przy przygotowywaniu prezentacji prognoz pogody;
tłumaczenia tekstów z języków europejskich na język polski;
aktywność na forum i grupach dyskusyjnych oraz w portalach społecznościowych;
monitorowanie działań konkurencji;
wspomaganie kampanii reklamowej serwisu;
pisanie komunikatów prasowych oraz artykułów;
kreatywność i świeże pomysły mile widziane 🙂

Oczekiwania:
kreatywność i innowacyjność w podejmowanych zadaniach;
umiejętność pracy w zespole;
dobra organizacja czasu pracy;
lekkie pióro;
prezencja;
dodatkowym atutem będzie znajomość zagadnień związanych z Internetem oraz marketingiem internetowym.

Oferujemy:
elastyczną organizację czasu pracy – praktyki mogą odbywać się w wybranych dniach  i godzinach tygodnia w czasie roku akademickiego;
możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego;
uczestnictwo w rozwijaniu ciekawego serwisu;
profesjonalne referencje;
praktyki bezpłatne.

Prosimy o przesłanie swojego CV i listu motywacyjnego na adres: praca@aura.com.pl z tytułem: „Praktyki studenckie”. Koniecznie prosimy dopisać: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacyjnych (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych)”.