• pl

Pogoda z Nami będzie lepsza!

Praca

Poszukujemy osoby do pracy jako reprezentant handlowy.

Wymagania:
• dobra organizacja pracy;
• samodzielność;
• silna motywacja;
• wysoka kultura osobista;
• wykształcenie min. średnie;
• zaangażowanie i motywacja do pracy;
• nastawienie na wynik;
• swoboda w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych;
• pozytywne nastawienie, komunikatywność;
• prawo jazdy kat. B;
• własne auto.

Obowiązki:
• realizacja założonych celów w zakresie sprzedaży na wyznaczonym terenie;
• aktywne pozyskiwanie klientów oraz obsługa po sprzedażowa;
• raportowanie wyników pracy do przełożonego;
• przestrzeganie standardów i procedur obowiązujących w firmie.

Oferujemy:
• zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie lub działalność gospodarczą;
• atrakcyjne wynagrodzenie;
• szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe;
• wsparcie w zakresie narzędzi pracy;
• elastyczne i indywidualne podejście.

Prosimy o przesłanie CV na adres: praca@aura.com.pl z tytułem: „Praca – handlowiec”. Koniecznie prosimy dopisać: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacyjnych (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych)”.